Jesteś tutaj: Start / Klasy I - VIII / Klasa II / Styczeń

Styczeń

W styczniu dokarmialiśmy ptaki, które odwiedzają nasze szkolne karmniki i drzewa. Wspaniale bawiliśmy się na zabawie szkolnej karnawałowej. Byliśmy w MDK w Częstochowie na przedstawieniu teatralnym terapeutycznym ,,Shrek” –bardzo nam się podobało.

Mieliśmy warsztaty plastyczne z Panią Justyną, na których wykonaliśmy wazoniki na ,,Dzień babci i dziadka”. Łączyliśmy się online z Biblioteką Pedagogiczną WOM w Częstochowie na zajęcia czytelnicze pt. ,,Nie typowe święta –luty”. Na zakończenie pierwszego półrocza zagraliśmy mecz koleżeński piłki nożnej z uczniami klasy III. Mecz był bardzo emocjonujący, pomimo przegranej doskonale się bawiliśmy i jesteśmy umówieni na kolejny mecz w drugim półroczu po feriach.