Szkoła Podstawowa w Nieradzie

42-262 Michałów

ul. Laurowa 54

Tel: (34) 327-44-88

nieradaszkola@op.pl
Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Powiększ obraz

Nasi uczniowie Laureatami Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Maryjnej Sancta Maria 2021 roku!

30 maja 2021r. o godz. 18.00, w Auli Papieskiej na Jasnej Górze odbyła się uroczysta Gala, podczas której zostały wręczone dyplomy i nagrody. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem: "Maryjne Kapliczki w Polskim Krajobrazie". W konkursie muzycznym: I miejsce w kategorii klas IV-VIII zdobyła Natalia Froch z klasy VIII, II miejsce Dominika Stępień z klasy IV, do konkursu uczennice przygotowała  Pani Dorota Wiśniewska. Konkurs Plastyczny: w kategorii klas I- III : I miejsce zdobyła uczennica klasy II Lena Strzelecka i Franciszek Janusz,uczeń klasy II, III miejsce również uczennica klasy II Maja Sirek, wszystkie prace konkursowe zostały wykonane pod kierunkiem Pani Katarzyny Kamińskiej . I miejsce w/w konkursie plastycznym zdobyła także uczennica klasy VIII Laura Brzeska. Wszystkim laureatom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!

Dorota Wiśniewska, Katarzyna Kamińska

Czytaj więcej oNasi uczniowie Laureatami Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Maryjnej Sancta Maria 2021 roku!
Powiększ obraz

Wiosna na łące

Czytaj więcej oWiosna na łące

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Serdecznie dziękujemy Wszystkim Rodzicom za ufundowanie bonów do pizzerii oraz soczki. Podziękowania składamy na ręce Przewodniczącej Rady Rodziców - Pani Izabeli Turek oraz Radnych, w osobach: Pana Wojciecha Opiłki i Pana Artura Sosny. Dzięki Państwu Dzień Dziecka - będzie naprawdę radosny !

Czytaj więcej oŻyczenia z okazji Dnia Dziecka

Życzenia na Dzień Dziecka 2021

Czytaj więcej oŻyczenia na Dzień Dziecka 2021

31.05. - 02.06.2021r.

Czytaj więcej o31.05. - 02.06.2021r.

Podziękowania

W imieniu wszystkich Uczniów - dyrektor Szkoły Podstawowej w Nieradzie składa serdeczne podziękowania Sz. P. Mirosławowi Cieśli z ETQUA, za ufundowanie pysznych lodów z Okazji Dnia Dziecka. Pański miły gest sprawił, że dzień ten miał prawdziwy smak dzieciństwa.

Czytaj więcej oPodziękowania

DEKLARACJA Zgłoszenia dziecka do Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Nieradzie – DYŻUR WAKACYJNY

Czytaj więcej oDEKLARACJA Zgłoszenia dziecka do Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Nieradzie – DYŻUR WAKACYJNY
Powiększ obraz

Mecz z okazji Dnia Dziecka

Mecz koleżeński z okazji Dnia Dziecka klasy 2 i klasy 3.

Czytaj więcej oMecz z okazji Dnia Dziecka
Powiększ obraz

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka u Biedronek był pełen wrażeń. Dzieci otrzymaly piękne prezenty, słodkości, a przy tym bawiły się wyśmienicie. Biedronki dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do uśmiechów na ich twarzach. 

Czytaj więcej oDzień Dziecka