Szkoła Podstawowa w Nieradzie

42-262 Michałów

ul. Laurowa 54

Tel: (34) 327-44-88

nieradaszkola@op.pl
Jesteś tutaj: Start / Kącik sportowy

Kącik sportowy

Artykuły

Powiększ obraz

Brawo!

Kolejne zawody za nami. Po pięknej i zaciętej walce reprezentacja naszej szkoły zajęła IV miejsce. Gratulujemy!

Monika Mercik

Czytaj więcej o: Brawo!
Powiększ obraz

Szkolna Liga Sportowa

Kolejny już 12 sezon Szkolnej Ligi Sportowej rozpoczęty, inauguracja sezonu i turniej halowy piłki nożnej, w którym nasza reprezentacja zajęła zaszczytne III miejsce. Gratuluję wszystkim zawodnikom i życzę dalszych sukcesów sportowych Monika Mercik

Czytaj więcej o: Szkolna Liga Sportowa
Powiększ obraz

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w integracyjnych zajęciach sportowych. Gościliśmy w naszej szkole uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słowiku. Zajęcia  miały na celu przygotowanie uczniów do rywalizacji sportowej , zasad fair play oraz współzawodnictwa międzyszkolnego. Zawodnicy w ciągu dwóch tygodni w dwóch kategoriach  wiekowych rywalizowali w zawodach w piłce nożnej, piłce siatkowej oraz koszykówce. Zajęcia przebiegały w miłej sportowej atmosferze.
Monika Mercik
Czytaj więcej o:
Powiększ obraz

Udział naszych uczniów w projektach edukacyjnych promujących zdrowie i aktywność fizyczną. Sporty zimowe to cudowna zabawa i ruch na świeżym powietrzu.

Polecam nie tylko dzieciom Monika Mercik 

Czytaj więcej o:
Powiększ obraz

,,Zdrowe żywienie zdrowy człowiek" pod tym hasłem uczniowie w ramach projektów edukacyjnych przygotowują zdrowe i odżywcze sałatki owocowe.

Czytaj więcej o: