Szkoła Podstawowa w Nieradzie

42-262 Michałów

ul. Laurowa 54

Tel: (34) 327-44-88

nieradaszkola@op.pl
Jesteś tutaj: Start / Oddziały przedszkolne

Oddziały przedszkolne

Artykuły

Powiększ obraz

MOJA WYMARZONA ZŁOTA RYBKA

MOJA WYMARZONA ZŁOTA RYBKA, to temat konkursu plastycznego, w którym wzięły udział dzieci z naszego przedszkola. Każda rybka była nadzwyczajna. I choć nie udało się tym razem wygrać, to każdy z uczestników został nagrodzony za zaangażowanie. Dzieci otrzymaly dyplom uczestnictwa w konkursie oraz bilet wstępu do Muzeum Zlotej Rybki. Serdecznie gratulujemy i życzymy niezapomnianych wrażeń!

Nauczyciele z oddziałów przedszkolnych.

Czytaj więcej o: MOJA WYMARZONA ZŁOTA RYBKA
Powiększ obraz

Zabawy cieczą nienewtonowska

Czytaj więcej o: Zabawy cieczą nienewtonowska
Powiększ obraz

Karmniki - pamiętamy o ptakach zimą

Czytaj więcej o: Karmniki - pamiętamy o ptakach zimą
Powiększ obraz

Jasełka w wykonaniu grupy "Misie"

Grupa dzieci 5-6 letnich Misie 08.01.2020 reprezentowała naszą szkołę w XVIII Przeglądzie Zespołów Teatralnych “Wręczyckie Jasełka 2020” Tradycje Bożonarodzeniowe budujące tożsamość, dzieci występowały w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej.  W przeglądzie mogły brać udział zespoły z całej Polski prezentujące widowiska jasełkowe oraz inne formy teatralne, tematycznie związane z Bożym Narodzeniem. Celem przeglądu jest kultywowanie tradycji związanych z obrzędami i zwyczajami polskiego Bożego Narodzenia, rozwijaniem uzdolnień teatralnych oraz konfrontacją artystyczną dokonań amatorskich dziecięcych zespołów teatralnych. Nasze Dzieci zaprezentowały się znakomicie, całym sercem starały się przedstawić swoje role. Dziękuję moim Dzieciom które stanęły na wysokości zadania oraz Rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów i ogromne wsparcie.

  Magdalena Kucharzewska

Czytaj więcej o: Jasełka w wykonaniu grupy "Misie"
Powiększ obraz

Gratulujemy!

Danielek Jarząb został wyróżniony w konkursie na szopkę Bożonarodzeniową i dzisiaj odebrał nagrodę w Urzędzie Gminy Poraj. Gratulujemy sukcesu !

Czytaj więcej o: Gratulujemy!

Pliki do pobrania